mateusz konefał

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Niełatwe zadanie przed piłkarzami Warty Gorzów, zagrają z Górnikiem Zabrze

2022-10-13 11:04

Nie potrafią wygrywać w domu, czas na kolejne punkty na wyjeździe. Choć zadanie przed piłkarzami AstroEnergy Warty Gorzów niełatwe. Bordowo-granatowi udadzą się do Zabrza na mecz z rezerwami ekstraklasowego Górnika.

Zespół ze Śląska w tym sezonie wlicza się do ligowej czołówki. Warciarze nieźle punktują na wyjazdach, problem jest jednak u siebie - w ostatnim spotkaniu zawodziła skuteczność. Niektórzy kibice zaczęli się nawet domagać wejścia na boisko...Mateusza Konefała, czyli szkoleniowca Warty, do niedawna bramkostrzelnego napastnika.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Co na to zainteresowany?

Uważam właśnie, że grając dużo rzeczy mi uciekało. Takich, których nie zauważałem w porównaniu do tego, co widziałbym stojąc z boku i funkcjonując jako trener. Napisał nawet na ten temat pracę na licencję UEFA A, z której też wychodziło więcej minusów niż plusów.

Decyzję o braku powrotu na boisko ułatwia bolesny uraz zespojenia łonowego, z którym szkoleniowiec borykał się jeszcze w trakcie regularnych występów. Mecz w sobotę (15.10) na obiekcie Sparty Zabrze. Początek o godzinie 14.

Znasz przepisy? Zobacz, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy

Pytanie 1 z 12
Obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa obejmuje