warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Niełatwa sytuacja Warty Gorzów w końcówce sezonu

2022-06-06 12:32

Warta Gorzów ma kłopoty na własne życzenie.​ Przegrała domowy mecz z Pniówkiem Pawłowice 1 do 3 i na dwie kolejki przed końcem sezonu są tylko jedno oczko nad strefą spadkową.

Pojedynek nie układ się Warcie od początku, bo goście dość szybko objęli prowadzenie. Przed przerwą samobójczą bramkę wpisano na konto Dawida Ufira. W drugiej części meczu Warta zaryzykowała, postawiła wszystko na jedną szalę tym razem bez efektu. Goście trafili jeszcze w 81 minucie. W doliczonym czasie honorowego gola zdobył Brajan Burzyński.

Musieliśmy się zmierzyć z atakiem pozycyjnym. Kompletnie nam to w pierwszej połowie nie wyszło , byliśmy zamknięci , byliśmy statyczni. Nie ułożył nam się ten mecz tak jakbyśmy chcieli. Szkoda bo to spotkanie mogło nas uspokoić a teraz może być różnie. Powiedział po meczu Mateusz Konefał trener Warty.

Może być różnie, bo Wartę czekają dwa trudne mecze. W sobotę (11.06) jedzie do Kluczborka zmierzyć się z też niepewnym utrzymania zespołem MKS. Na koniec u siebie zagrają ze Ślęzą Wrocław.

QUIZ. Truskawki bez tajemnic? Test dla prawdziwych miłośników i znawców truskawek

Pytanie 1 z 14
Kiedy dojrzewają truskawki?
Michał Chojecki komentuje sukces Igi Świątek w Paryżu