gorzów dycha bieg 1

i

Autor: Fragles W ubiegłorocznej edycji zwyciężali ukraińscy biegacze.

bieg

Nie lada gratka dla biegaczy. Nadwarciańska Dycha ponownie w Gorzowie. Zapisy wciąż trwają!

2024-06-07 14:09

Już 16 czerwca w Gorzowie odbędzie się 9. edycja Nadwarciańskiej Dychy. Jest to uliczny bieg, w którym co roku bierze udział setki uczestników. Wciąż trwają zapisy. Gdzie się zgłosić?

Przypomnijmy, że Nadwarciańska Dycha odbywa się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Jest to bieg na dystansie dwóch pętli, gdzie jedna ma pięć kilometrów.

Nadwarciańska Dycha to święto aktywności fizycznej dla całych rodzin. W trakcie imprezy dużo niespodzianek i atrakcji także dla osób, które nie biegają, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych" – informowali jakiś czas temu organizatorzy.

Dodatkowo w trakcie biegu będzie trwał piknik rodzinny na Bulwarze Zachodnim. 

41. Bieg Słowiański w Gorzowie. Zobacz zdjęcia!

Nadwarciańska Dycha 2024. Tak wygląda trasa biegu

Właśnie z Bulwaru Zachodniego wyruszy Nadwarciańska Dycha. Następnie biegacze skierują się na most Staromiejski, później pobiegną ulicą Fabryczną aż do stadionu żużlowego, po czym zawrócą w stronę bulwaru ulicami Śląską, Wawrzyniaka, Przemysłową i Spichrzową. Meta tuż obok Wildomu.

Nadwarciańska Dycha 2024. Gdzie się zapisać?

Organizatorzy wciąż czekają na kolejnych uczestników. Zapisywać można się W TYM MIEJSCU. Więcej szczegołów na temat samego biegu znajdziecie TUTAJ.

21. Olsztyński Bieg Jakubowy
Sonda
Lubisz biegać?