Gorzów: alfabet gorzowski

i

Autor: powiatgorzowski.pl "Alfabet Gorzowski" czeka na wasze głosy.

Nie dajmy się Warszawie, głosujmy na „Alfabet Gorzowski”

2021-11-05 17:57

Książa Zbigniewa Rudzińskiego, propagatora turystyki, ma szansę na zwycięstwo w prestiżowym konkursie na najlepszą książkę o tematyce turystycznej i krajoznawczej. Decydują głosy czytelników. „Alfabet Gorzowski" walczy o palmę pierwszeństwa z książką o Warszawie. Każdy głos się liczy.

"Alfabet Gorzowski" czeka na wasze głosy. ​Trwa rywalizacja o miano najlepszej publikacji Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Turystycznej i Krajoznawczej. O nagrodę czytelników zacięcie walczą dwie pozycje. Jedną jest "Alfabet Gorzowski", którego autorem jest Zbigniew Rudziński. Wystarczy kliknąć w link podany na Facebooku PTTK Ziemi Gorzowskiej. Dziennie można oddać jeden głos. "Gorzowski Alfabet" ściga się z książką o Warszawie.

Mam nadzieję, że nasze szanse ciągle jeszcze są i je wykorzystamy i wygramy. Już dzisiaj żeśmy to wygrali, bo niektórzy w Warszawie szukali, gdzie ten Gorzów jest na mapie, jak się okazało, że zostaliśmy jedynym rywalem do nagrody - mówi Zbigniew Rudziński, autor.

Głosowanie trwa do 15 listopada. Przewodnik jest jeszcze do zdobycia w starostwie powiatowym, zostały ostanie egzemplarze. Do tegorocznego konkursu zgłoszono 140 książek o tematyce turystycznej. Szczegóły na Facebooku PTTK Ziemi Gorzowskiej.

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?