Gorzów: piotruś pan

i

Autor: Karolina Tokarczyk/Facebook Filharmonii Gorzowskiej

Kultura

Nibylandia w Filharmonii Gorzowskiej

2023-05-29 14:51

Musical dla dzieci, w którym grają również dzieci i gorzowska młodzież ponownie zawita na scenie. Kolejny raz Piotruś Pan zmierzy się z kapitanem Hakiem. Bilety jeszcze są, ale zostało ich niewiele, więc warto się pospieszyć.

Chcieli tego wykonawcy, chciała publiczność, więc Piotruś Pan powraca.

Kiedy można zobaczyć musical "Piotruś Pan"?

Od niedzieli (4.06) w gorzowskiej filharmonii ponownie grany będzie musical "Piotruś Pan". W niedzielę spektakl zobaczyć można o godzinie 12 i 16. Ostatnie bilety jeszcze są do kupienia. Natomiast od poniedziałku do środy odbędą się pokazy dla grup zorganizowanych. Na scenie zobaczyć będzie można ponad setkę artystów, w tym grupę młodych gorzowian, którzy dostali się do obsady z castingu.

I to m.in. na ich prośbę uruchomiliśmy wznowienie „Piotrusia Pana”, ale też na prośby szkół, które nie zdążyły wziąć udziału. Świetnie przygotowani młodzi artyści obok profesjonalnych wykonawców - aktorów i śpiewaków oraz muzyków naszej orkiestry - mówi Joanna Pisarewicz, dyrektor Filharmonii Gorzowskiej.

"Piotruś Pan" swoją premierę miał w grudniu ubiegłego roku. To 6 musical dla dzieci wyprodukowany​ przez filharmonię gorzowską.

Quiz. Który miesiąc ma więcej dni?

Pytanie 1 z 10
Czerwiec czy lipiec?