gorzów wartownia AnOnBast

i

Autor: facebook.com/AnOnBast Wrocławska dj'ka rozbuja gorzowską Wartownię.

Najlepszy polski DJ'ski skład w gorzowskiej Wartowni

2022-07-15 18:02

W sobotę (16.07) rządzić będzie muzyka klubowa i elektroniczne dźwięki. Niedziela (17.07) też będzie intrygująca z zespołem "Wczasy", ale wcześniej warsztaty jogi czy kreatywności oraz tragi rękodzieła.

Sobotni wieczór będzie niezapomniany, a to za sprawą najlepszego polskiego DJ'a - Angelo Mike'a. Grał w licznych klubach w kraju oraz na wielu imprezach zagranicą z takimi artystami jak: Tiësto, Paul van Dyk, Armin Van Buure. Jego współtowarzyszką będzie producentka i performerka An On Bast, badaczka dźwięku polskiej sceny elektronicznej od 16 lat.

- W nieco innych klimatach muzyki klubowej zaprezentują się Angelo Mike i An On Bast. To jest dobra, jakościowa i niekomercyjna muzyka taneczna. To jest coś czego na co dzień nie mamy na dyskotekach czy w radio  - zachęca Paweł Kopala, współorganizator Wartowni.

gorzów wartownia Angelo

i

Autor: facebook.com/angelomikemusic Do tańca porwie także Angelo Mike.

Wrocławianka porzuciła korzystanie z laptopa, by muzycznie eksperymentować od samplera do automatu perkusyjnego, od rozpalonego na różowo basowego “monstera”, do efektów wysokiej jakości spektaklu. Impreza ruszy o godz. 19 w Wartowni na gorzowskim Zawarciu. Wstęp wolny.

Z kolei w niedzielny wieczór pojawią się "Wczasy" czyli gorzowski duet grający muzyka polskiej zimnej fali połączona z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80-tych i 90-tych. Dokładny plan grania na facebooku Wartowni.

Specjalnie dla ESKI - Will i Guy z Coldplay! Rozmawia Michu Sobkowski

QUIZ. Inflacja, hossa, bessa... Znasz te pojęcia z ekonomii czy musi ci pomagać księgowa?

Pytanie 1 z 10
Co to jest inflacja?