gorzów zaginiony Marcin 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Działania skupiły się w okolicach Warty.

Nagrania z kamer i ciąg dalszy poszukiwań. Rodzina zaginionego Marcina apeluje o pomoc!

2022-11-17 11:29

Kontaktu z 31-latkiem nie ma od piątkowego poranka (11.11). To właśnie wtedy około godz. 5.35 po ostatniej rozmowie telefonicznej, słuch po nim zaginął. Poszukiwania prowadzą jego bliscy oraz policja przy użyciu dronów, łodzi i sonarów a także psów tropiących.

Rodzina nie poddaje się i dzisiaj (17.11) rusza z kolejnymi poszukiwaniami, tym razem brzegiem Warty. Jak napisała narzeczona Marcina Jastrzębskiego - jeżeli ktoś chce pomóc, to zbiórka na Wieprzycach o godz. 14.30 na pętli tramwajowej przy ul. Kostrzyńskiej. Udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Trzeba ubrać się ciepło, buty nieprzemakalne, kamizelki odblaskowe i latarki.

gorzów zaginiony Marcin 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Marcin zaginął 11 listopada.

Rodzina apeluje także o nagrania z prywatnych kamer mieszkańców, które mają w oknach, na balkonach czy ścianach budynków. Chodzi o ulice: Teatralną, Warszawską w stronę Czechowa, Podmiejską, Ogrodową i okolice z dnia 11 listopada godz. 6. Potrzebne są także nagrania z 5.40 z rejonu - Młyńskiej, Łużyckiej, Wodnej, Sikorskiego, Pocztowej w kierunku bulwaru.

Marcina od kilku dni szuka rodzina, szeroko zakrojone działania prowadzi także gorzowska policja. Jeżeli ktoś ma informacje o zaginionym 31-latku, powinien zadzwonić pod numer 112.

Alina Makarczuk: "Żadne rakiety nigdy by nie zbłądziły, gdyby Rosja nie napadła Ukrainy" [Raport Złotorowicza]

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?