gorzów wartownia Novy

i

Autor: tomnovyofficial/facebook.com Imprezę nakręci DJ Tom Novy.

Na urodziny Gorzowa zagra legendarny niemiecki DJ. Moc atrakcji!

2022-07-01 17:37

W sobotę (2.07) będzie się działo na nabrzeżu Warty. Miasto obchodzi 765 urodziny. Z tej okazji nie lada atrakcje. Muzyka będzie królować, chętni polecą... balonem. To nie żart. Harmonogram atrakcji na stronie miasta.

Tom Novy ma na koncie sukcesy na światowych listach przebojów, występy w najlepszych klubach oraz popularność na całym świecie. Jest autorem takich hitów jak- „Superstar”, „Without Your Love” , „Your Body” oraz "Now or never". Należy elity światowych dj’ów. Na pewno rozbuja imprezowiczów.

W sobotę (2.07) Tom Nowy przejmie muzyczne stery, pojawi się po północy. Od godz. 23 grać będzie Neevald. Imprez startuje o godz. 19. W alternatywnym namiocie rządzić będzie Wolna Chata. Wstęp na koncerty wolny.

gorzów wartownia namiot

i

Autor: wartowania/facebook.com W alternatywnym namiocie też się dzieje.

W niedzielny poranek (3.07) najwytrwalsi wezmą udział w jodze, która staruje o godz. 10. Później koncert relaksacyjny i warsztaty z wyobraźni. Dzień zakończy się na wesoło, bo ze stand up'em wystąpi Skiba z Big Cyca. Będzie opowiadał o życiu i nie tylko. Początek o godz. 19. Więcej na facebooku Wartowni.

KASIA WĘSIERSKA TRENOWAŁA Z... PSEM! | ESKA XD - Fit vlog #52

QUIZ na atrakcyjność. Test, czy podobasz się płci przeciwnej

Pytanie 1 z 10
Jak często przeklinasz?