gorzów warsztaty I LO

i

Autor: materiały I LO Gorzów Murale będą bazą do kreatywnych działań.

Animacja, film, mural – ciekawe wakacyjne warsztaty w Gorzowie

2022-06-30 14:40

Zainteresowany? Zgłoś się, do niedzieli (3.07) trwa nabór chętnych w wieku od 13 do 18 lat. Kreatywne warsztaty przygotowały uczennice I LO w Gorzowie. Odbędą się one od 4 do 14 lipca. To będzie wartościowo spędzony czas.

Chcesz stworzyć materiał filmowy, animacje poklatkową, kręci cię dziennikarstwo? To propozycja dla ciebie. Temat przewodni to gorzowskie murale. Jak zachęcają autorki pomysłu- rozwój gwarantowany, a do tego przez dziesięć dni nie będzie można się nudzić.

- To świetna okazja, by pokazać młodym ludziom, że mają wpływ na otoczenie. Poza tym to możliwość realizacji swoich pasji, udoskonalanie tego co lubimy, ale także nabywanie nowych umiejętności, które mogą zmienić życie - mówi Pola Kosicka-Olkowska, pomysłodawczyni.

Zgłoszenia udziału w projekcie "Mural w kadrze" telefonicznie pod numerem 606 296 877, a także mailowo na adres mural.w.kadrze@gmail.com. Czas upływa w niedzielę, a warsztaty potrwają od 4 do 14 lipca.

Projekt finansowany jest ze środków MCK-u, w ramach konkursu „Miej Czas na Kulturę - Ty też ją tworzysz".

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? "Bezludna wyspa", "Bar", "Szalone liczby"!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. To jeden z najbardziej znanych duetów w historii. Kto prowadził "Za chwilę dalszy ciąg programu"?
QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? Bezludna wyspa, Bar, Szalone liczby oglądały miliony