upał

i

Autor: Canva

prognoza pogody

Na taki początek wakacji czekali w mieście. Wystrzał temperaturowy. Będzie upalnie!

2024-06-20 13:13

21 czerwca oficjalnie koniec roku szkolnego. Dlaczego przypominamy akurat tę datę? Bo właśnie od tego dnia w Gorzowie zacznie się prawidziwe lato! Będą niemałe wzrosty na termometrach, a to spowoduje, że więcej z nas wyjdzie z domu, bo pogoda będzie na to pozwalać.

Choć nie będą to jeszcze temperatury na tyle duże, że będziemy musieli się chować w cieniu, ale bezchmurne niebo i temperatura w okolicach od 26 do nawet 32 stopni Celsjusza już nas skłoni do większych spacerów, czy innych aktywności w inne dni.

Świetny początek wakacji w Gorzowie. Na taką pogodę czekali mieszkańcy

Koniec roku szkolnego (21 czerwca) będzie obfitował w chmury i gdzieniegdzie może popadać deszcz, więc na uroczystości warto wziąć ze sobą parasolkę. Następne dni temperaturowo będą wyglądać podobnie, ale już od 25 czerwca będzie wystrzał. 26 stopni Celsjusza i bezchmurne niebo. To utrzyma się na pewno do końca miesiąca, więc początek wakacji w Gorzowie i okolicach będzie udany!

Ludzie uwięzieni w samochodach, zalane szkoły i kościoły. Tak wyglądała burza w Zamościu!

Początkowe dwa dni lipca również będą bardzo udane. Od 3 lipca, według synoptyków, pogoda znacząco się pogorszy, ale na razie o tym nie myślimy. Cieszmy się początkiem wakacji!

Załamanie pogody na Podkarpaciu przyszło w kilka minut
Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?