Świąteczne życzenia od prezydenta i premiera gorzowskiej kolędy

i

Autor: akl Świąteczne życzenia od prezydenta i premiera gorzowskiej kolędy

Na Starym Rynku prezydent złożył życzenia

2022-12-16 20:53

Najpierw był barszczyk, później życzenia i wspólne śpiewanie gorzowskiej kolędy. W piątkowy wieczór na Starym Rynku, na ustawionej scenie, gorzowscy radni i urzędnicy na czele z prezydentem Jackiem Wójcickim złożyli świąteczne życzenia gorzowianom.

To kolejny dzień Gorzowskiego targu Bożonarodzeniowego. Od 15 do 18 na Starym Rynku można było spotkać Świętego Mikołaja, rozdawany był barszcz i ciepła herbata. Tuż przed godziną 18 na scenie pojawili się przedstawiciele władz miasta. Byli radni, dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta, prezydent. Na scenie gościł też wojewoda lubuski Władysław Dajczak oraz europoseł Elżbieta Rafalska.

Ciepłe słowa, tuż przed świętami Bożego Narodzenia skierował do mieszkańców Gorzowa prezydent Jacek Wójcicki.

- Życzę państwu ogromnej nadziei, aby święta i Nowy Rok przyniosły wam ogromną nadzieję na spokój i na ciepło. Również na ciepło to fizyczne, bo żyjemy w czasach, kiedy trudno o węgiel i ceny szaleją. Chciałbym, aby ciepło było zarówno to fizyczne, jak i to w waszych sercach. Bo wspólnie jesteśmy w stanie odmienić rzeczywistość. Życzę, aby to Boże Narodzenie przyniosły Wam dużo ciepła i spokoju - mówił prezydent Jacek Wójcicki

Po krótkich życzeniach przyszedł czas na prezentacje świątecznej, miejskiej kolędy. To już tradycja, ze corocznie gorzowianie śpiewają, a podczas nagrania powstaje teledysk.