warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów Zdjęcie archiwalne

Na koniec rundy kolejne trudne derby dla Warty Gorzów

2022-11-18 12:34

Astro Energy Warta Gorzów ponownie zagra derbowo. Tym razem warciarze podejmą sąsiada z za miedzy czyli Lechię Zielona Góra.

Zielonogórzanie są rewelacja rozgrywek bo przed ostatnim meczem rundy jesiennej są na czwartym miejscu w III lidze z 9 wygranymi 4 remisami i tylko 3 porażkami. To bilans zdecydowanie lepszy od Warty która na jesieni wygrała 4 razy i jest 13. Zatem patrząc w tabele w lepszej sytuacji przed tym meczem są goście z winnego grodu. Na szczęście tabela nie gra a Warta pokazała , że potrafi wygrać z teoretycznie lepszymi od siebie.

Zespół Lechii od kilku sezonów wypracował sobie swoje automatyzmy, graja na dużej intensywności, fajnie im to trybi także jesteśmy przygotowani na ciężkie spotkanie ale postaramy się wygrać. Mówi przed meczem Mateusz Konefał trener warciarzy.

Na niekorzyść Warty przemawia też to, że do tej pory nie wygrała na razie przy Myśliborskiej. Ale derby to derby więc może tym razem będzie upragnione zwycięstwo u siebie. Początek w sobotę (19.11) ​o 12.

Nieznane auta PRL

Pytanie 1 z 10
Trzydrzwiowe nadwozie, płyta podłogowa z Fiata 125p i przegrana konkurencja z Polonezem. Ten model nigdy nie trafił do produkcji, a nazywał się...
FSO Ogar
Super ring - Mistrzostwa Świata w Katarze