gorzów osiek Peja

i

Autor: facebook.com/PejaSlumsAttact Peja zaśpiewa w Osieku.

Wydarzenie

Muzyczne powitanie lata w Dobiegniewie. Wystąpią gwiazdy!

2023-06-27 13:43

W plenerze w sobotę [1.07] plaża nad jeziorem Osiek wypełni się fanami muzyki elektronicznej, rapu i nie tylko. Od Gorzowa to tylko 45 kilometrów. Szykuje się dobrych kilka godzin muzycznych emocji. W ubiegłym roku nie wszyscy dostali się na koncerty.

To już trzecia edycja darmowego wydarzenia, które kiedyś odbywało się pod hasłem Euforia Dźwięku. To wydarzenie organizowane było od 2007 roku. Plaża nie mogła pomieścić wszystkich chętnych, były problemy z dojazdem, które już nie powinny mieć miejsca. Kto pojawi się na scenie?

- Wstęp darmowy, mamy bardzo mocny lineup. Wystąpi Peja, Kabe, Kaen oraz didżeje Gromee, Marc van Linden i CJ Stone z Niemiec- to są legendy muzyki elektronicznej. Pojawi się formacja ClubBase polska ekipa szybkiej i skocznej muzyki oraz DJ Matson -  mówi Paweł Kopala, współorganiztor.

gorzów osiek 2

i

Autor: dobiegniew.pl Jezioro Osiek będzie tętnić muzyką.

Oprócz muzycznych wrażeń, zaplanowano festiwal kolorów, atrakcje dla dzieci oraz punkty gastronomiczne. Koncerty w sobotę od godz. 16 na plaży jeziora Osiek w Dobiegniewie. Wstęp wolny.

Warszawiacy przywitali lato. Wianki nad Wisłą 2023

Quiz o Dawidzie Kwiatkowskim

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Skąd pochodzi Dawid Kwiatkowski?
Dawid Kwiatkowski chciałby uciec z Polski. Szczere wyznanie w piosence Café de Paris