Straż pożarna i sarna

i

Autor: Koefbac www.commons.wikimedia.org.pl / nathalieburblis www.pixabay.com

WYPADEK

Motocyklista zderzył się z sarną i uciekł. Pojazd stanął w płomieniach. Akcja strażaków w Borku pod Gorzowem

2023-06-05 10:43

W poniedziałek (05.06) po północy gorzowscy strażacy dostali informacje o wypadku, do którego doszło w miejscowości Borek, pod Gorzowem. Jak się okazało doszło tam do zderzenia się motocyklisty z sarną. Zwierze nie przeżyło, a kierowca motocykla uciekł. Teraz szuka go policja.

Wypadek w Borku. Motocykl zaczął się palić

To właśnie informacja o pożarze jednośladu dotarła do strażaków jako pierwsza. Do Borka wysłano więc trzy zastępy straży oraz policję. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia motocykla z sarną, w wyniku czego motocykl został zniszczony, a zwierzę zginęło. Co więcej: kierujący jednośladem uciekł z miejsca zdarzenia.

Ogniem zajęły się natomiast porozrzucane elementy rozbitego pojazdu, które na szczęście szybko zostały ugaszone przez strażaków.

Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia

W tej chwili nie wiadomo jak doszło do wypadku: czy zwierzę wybiegło z drogi wprost pod nadjeżdżający motocykl, czy też kierowca jednośladu nie zachował należytej ostrożności lub np. znajdował się pod wpływem alkoholu - co wyjaśniałoby jego ucieczkę.

Okoliczności zdarzenia bada policja, która zajęła się zarówno ustaleniem właściciela motocykla jak i osoby, która prowadziła pojazd w poniedziałkową noc. Motocykl został zabezpieczony do wyjaśnienia.

Sonda
Umiesz jeździć motocyklem?
Szaleńczy rajd motocyklisty przez miasto. Zebrał rekordową ilość punktów karnych