gorzów moto start

i

Autor: archiwum redakcji Motocykliści zawładną Gorzowem.

Akcja

Motocykle zawarczą w Gorzowie. Będą atrakcje!

2023-04-14 16:05

W sobotę [15.02] Moto Start czyli rozpoczęcie sezonu i przypomnienie innym kierującym o motocyklistach. To nie będzie nudny dzień, a wypełnią go ciekawi goście ze świata motoryzacji. Będzie także rywalizacja w gymkhanie. Wszystko w charytatywnym celu.

Moto Start czyli motocykle

Wydarzenie to ogromna parada ulicami miasta, charytatywna zbiórka na rzecz rodzeństwa, spotkania z ciekawymi ludźmi i sportowe niespodzianki. W sobotę o godz. 13 jedyny w swoim rodzaju przejazd przez Gorzów. Ryk silników słychać będzie z daleka, a na rękach pojawi się gęsia skórka.

- W paradzie czasem jedzie blisko dwa tysiące motocykli. To niesamowity widok. Chcemy przypomnieć się innym uczestnikom ruchu drogowego, że będzie nas teraz więcej. Pojedziemy w kolumnie uprzywilejowanej, patrolową, bezpieczną prędkością. Nasza parada jest największą w zachodniej części Polski - mówi Jacek Sterżeń, organizator.

gorzów moto start 1

i

Autor: archiwum redakcji Pojawią się różne maszyny.

Moto Start czyli parada

Motocykliści przejadą z bulwaru zachodniego na Zawarcie do Kanału Ulgi, potem na most Lubuski, do góry Pomorską, Piłsudzkiego na rondo Górczyńskie,. Powrót Walczaka, Jagiełły, Chrobrego i na bulwar.

Atrakcje ruszą szybciej, bo od godz.10 i wtedy pojawią się specjalni goście oraz rozpocznie się zbiórka fundacji Mam Marzenie. Po godz. 14 sił będzie można spróbować w Gymkanie. Pojawi się także wóz strażacki OSP z osiedla Poznańskiego oraz odbędzie się pokaz pierwszej pomocy. Moto Start w godz. od 10 do 18.

"Słupowa rewolucja" w Szczecinie. Piesi nie mają lekko

Kim byłeś w poprzednim życiu? Przekonaj się, rozwiązując QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Jak spędziłaś/eś ostatnie urodziny?