Gorzów będzie miało swoją wersję w Monopoly!

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/Urząd Miasta Gorzowa

ROZRYWKA

Monopoly Gorzów już wkrótce w księgarniach! Wiemy kiedy będzie można ją kupić

2023-11-05 13:37

Coraz większymi krokami zbliża się premiera gorzowskiej edycji popularnej gry Monopoly. W tym wydaniu gracze będą się poruszać po polach, na których znajdą się najważniejsze i najbardziej rozpoznawalne miejskie obiekty. Gra jest już gotowa i wkrótce trafi do sprzedaży. Sprawdź, kiedy dokładnie!

Monopoly Gorzów to będzie wyjątkowa gra. Gorzów, wzorem innych, dużych i ważnych miast, jak np. Dubaj, Sydney czy Nowy Jork, będzie miał swoją wersję jednej z najbardziej popularnych gier planszowych. Zasady - takie jak zawsze, ale pola jakich jeszcze nie było.

Monopoly Gorzów. Co znajdzie się na planszy?

To po jakich dokładnie polach będą się poruszać gracze wyjaśni się tak naprawdę dopiero w dniu premiery. Wiemy natomiast jakie będzie najdroższe pole, ponieważ o jego wyborze zdecydowali sami mieszkańcy w internetowym głosowaniu. Co wybrano? Piękne, nadwarciańskie bulwary.

O losie dziesięciu pól zdecydował gorzowski magistrat, a część pól mogły wykupić lokalne firmy.

Kiedy premiera Monopoly Gorzów? Wiemy, od kiedy można będzie kupić planszówkę

Jest już oficjalna data, w której Monopoly Gorzów trafi do sprzedaży. Premierę zaplanowano na... 4 listopada 2023!

Uroczyste "pokazanie: gry odbędzie się tego dnia w Askanie, natomiast już od rana będzie ją można kupić w księgarni Daniel w Gorzowie (ul. Bolesława Chrobrego 9).

Postcards from Gorzów w Nowym Jorku. Gorzów robi furorę nie tylko na planszy. Zobacz wyjątkową kolekcję Natalii Ślizowskiej

Sonda
Grałeś/aś kiedyś w Monopoly?
Radio Eska na planszy Monopoly Katowice