Krzysztof Kasprzak wciąż szuka odpowiedniej formy, Przełom nastąpi w Leszcznie?

i

Autor: www.facebook.com/pg/StalGorzow1947 Krzysztof Kasprzak wciąż szuka odpowiedniej formy, Przełom nastąpi w Leszcznie?

Mistrz Polski na drodze gorzowskiej Stali. Czy będzie niespodzianka w Lesznie?

2020-07-31 9:23

Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów zmierzą się w piątek (31.07) z leszczyńskimi bykami. Drużyna z Wielkopolski to aktualny mistrz kraju. W tym sezonie w sześciu meczach nie zaznała jeszcze porażki. W tabeli na przeciwległym biegunie jest gorzowska Stal, która w pięciu swoich spotkaniach nie wygrała ani razu.

W ekipie Stanisława Chomskiego pewnym punktem jest Bartosz Zmarzlik. Mistrz Świata potwierdził wysoką formę w poniedziałkowych zawodach w Bydgoszczy zdobywając z kompletem punktów Złoty Kask. Trzecie miejsce w tym turnieju zajął Krzysztof Kasprzak. Wyniku nie powtórzył w środę w Toruniu podczas ostatniej rundy zawodów o mistrzostwo Europy. Popularny KK zajął w nim 11 miejsce wygrywając tylko jeden bieg. W awizowanym składzie na piątkowy mecz są  Wożniak i Iversen. Czy obaj pojadą? Stal ma w obwodzie Jacka Holdera i ten zawodnik z pewnością wystąpi w piątkowym spotkaniu, na razie nie wiadomo kogo zastąpi.

W ubiegłym sezonie w rudzie zasadniczej Unia przegrała tylko raz, na torze w Gorzowie. W Lesznie padł wynik 51:39 dla Byków. Jak będzie na Smoczyku w piątek?

Mecz FOGO Unia: Moje Bermudy Stal Gorzów rozpocznie się o godzinie 20:30.

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?