Jakub Miśkowiak

i

Autor: Facebook Jakuba Miśkowiaka

ŻUŻEL

Miśkowiak pożegnał się z kibicami Włókniarza. Transfer do Gorzowa na ostatniej prostej!

2023-09-25 13:59

Jakub Miśkowiak minionej niedzieli zakończył sezon PGE Ekstraligi w barwach Tauron Włókniarza Częstochowa. Dlaczego o tym piszemy? To właśnie ten zawodnik ma wzmocnić ebut.pl Stal Gorzów w przyszłym sezonie.

Miśkowiak zakończył sezon bardzo dobrze, zdobywając 8 punktów i jeden bonus. Po 14. biegu, czyli po swoim ostatnim wyścigu, zawodnik zrobił rundę honorową po torze i zatrzymał się w okolicy trybuny głównej gdzie niejako podziękował kibicom za pięć lat spędzonych we Włókniarzu.

Wspominali o tym także komentatorzy Marcin Kuźbicki i Michał Korościel, którzy tak samo wyczuli, że wygląda to jak pożegnanie z częstochowskim otoczeniem.

Jak będzie wyglądał skład Stali Gorzów w 2024 roku? Zobaczcie poniższą galerię

Przypomnijmy, że jako pierwsi już kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że Jakub Miśkowiak jest bardzo bliski ebut.pl Stali Gorzów. To się faktycznie stało, bo już jakiś czas temu obie strony doszły do porozumienia. Potwierdzał to także wielokrotnie Waldemar Sadowski. Choć nie rzucał nazwiskami, to było wiadomo, że wciąż młody żużlowiec trafi do Gorzowa.

Jakub Miśkowiak trafi do Gorzowa na pozycję U24 w miejsce Wiktora Jasińskiego, który również pożegnał się już z gorzowskimi kibicami. Jego nowym klubem będzie Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Listen on Spreaker.