gorzów spływ Mikołajów 1

i

Autor: facebook.com/Sekretarz.Adam.Poholski W kajakach, wodną drogą, przybędą mikołaje w Gorzowie.

Mikołaje popłyną gorzowską Kłodawką. Na trasie liczne atrakcje!

2022-11-28 15:13

To wydarzenie dla małych i dużych, dla całych rodzin. To już trzecia edycja niebanalnego, wodnego orszaku mikołajów i śnieżynek w Gorzowie. W tym roku przedsięwzięcie ze sportowymi i artystycznymi niespodziankami.

W sobotę (3.12) świąteczny korowód kajakowy, jak nakazuje tradycja, wystartuje z mostku przy ul. Chodkiewicza w Gorzowie. Przy Borowskiego nastąpi przeniesienie kajaków i artystyczna niespodzianka. Mikołaje i śnieżynki dopłyną do parku Róż.

- Mamy okazję, no właśnie sprowokować mieszkańców do tych spacerów, do tego aktywnego wypoczynku na powietrzu. Idąc wzdłuż rzeki można obserwować mikołajów, jak sobie radzą lepiej czy gorzej. to fajna okazja, by razem spędzić ten dzień - przekonuje Ireneusz Kalitko ze stowarzyszenia EuroJumalages, organizator.

gorzów spływ Mikołajów 2

i

Autor: facebook.com/Sekretarz.Adam.Poholski W ubiegły mroku pojawiło się sporo gorzowian.

Całe rodziny mogą ciekawie spędzić grudniową sobotę (3.12). Będą sportowe i muzyczne atrakcje. Można także przebrać się za mikołajów czy śnieżynki. Czerwono-białe stroje mile widziane. Start o godz. 10 na wysokości Chodkiewicza, a meta między godz. 13 a 14 w parku Róż.

Jarmark bożonarodzeniowy w Katowicach.

Czy rozpoznasz rośliny są związane z Bożym Narodzeniem? Sprawdź, czy na pewno znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 9
To najpopularniejszy iglak na bożonarodzeniowe drzewko - wydziela piękny, żywiczny zapach
Świerk pospolity