Mikołaj Roznerski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Mikołaj Roznerski ma nową miłość? Daleko nie musiał szukać. Szok!

2023-10-19 12:08

Po zakończeniu związku z Adrianą Kalską, Mikołaj Roznerski przez długi czas cieszył się swobodnym życiem singla. Portal ShowNews odkrył jednak, że serce przystojnego aktora ponownie bije mocniej. 39-letni aktor jest obecnie zakochany i istnieje możliwość, że niedługo przedstawi światu swoją nową partnerkę. Oto szczegóły.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska uchodzili przez 4 lata za idealnie dopasowaną parę zarówno w życiu prywatnym, jak i na ekranie w serialu "M jak Miłość". Pod koniec 2021 roku pojawiły się plotki o ich rozstaniu, które kilka tygodni później potwierdzili sami zainteresowani, choć nie ujawnili przyczyn tego zakończenia.

Od tego czasu Roznerski cieszył się życiem singla, unikając publicznych związków i skupiając się na pracy oraz rozwoju swojego biznesu, a nawet stworzył własną markę kawy. W maju tego roku aktor wyznał, że pragnie ponownie zakochać się i podzielił się listą cech, jakie powinna posiadać jego przyszła partnerka.

Niedawno ujawniono, że Roznerski jest obecnie zakochany i utrzymuje to w tajemnicy od pewnego czasu. Informator ShowNews podkreśla, że aktor jest zakochany po uszy od sześciu miesięcy. Wydaje się, że marzenia Roznerskiego o znalezieniu partnerki do wspólnego życia mogą się spełnić.

Najpopularniejsi aktorzy w polskich serialach. Rozpoznasz ich po zdjęciach?

Media donoszą, że aktor poznał swoją nową wybrankę dzięki wspólnemu biznesowi i związkowi matki swojego 12-letniego syna, Martą Juras. Para rozstała się, gdy ich syn był jeszcze mały, ale utrzymują przyjacielskie relacje. Roznerski i jego nowa partnerka zbliżyli się do siebie poprzez pracę przy jego biznesie z kawą. Aktor jest obecnie bardzo szczęśliwy i traktuje ten związek bardzo poważnie, nie wykluczając publicznego przedstawienia ukochanej wkrótce.

Mikołaj Roznerski: Dorabiałem jako spawacz