Tak dziś wygląda Mietek Szcześniak

i

Autor: AKPA

Koncerty Gorzów

Mietek Szcześniak dla najmłodszych. Zaprasza filharmonia

2023-06-15 15:27

Koncert odbędzie się na placu przed Filharmonią Gorzowską. Artyście towarzyszyć będzie kwartet i młodzi wokaliści, których zobaczyć można było w musicalu "Piotruś Pan". Początek „Jazzu dla dzieciaków” w niedzielne samo południe.

Trochę jazzu w filharmonii. W dodatku dla najmłodszych. Filharmonia Gorzowska zaprasza w niedzielę (18.06) na koncert familijny. O godzinie 12, specjalnie dla najmłodszej publiczności z koncertem "Jazz dla dzieciaków" wystąpi Mietek Szcześniak. Towarzyszyć mu będzie pianistka Joanna Gajda ze swoim kwartetem.

To ostatni z koncertów familijnych. „Jazz dla dzieciaków” w wykonaniu Mietka Szcześniaka to koncert niebiletowany, na naszym placu sztuk przed filharmonią. Tak tym razem podsumujemy i zakończymy cykl koncertów familijnych - mówi Joanna Pisarewicz, dyrektor gorzowskiej filharmonii.

Dodatkową atrakcją będzie udział w koncercie młodych wokalistów, których można było oglądać niedawno w musicalu "Piotruś Pan". Przypomnijmy: koncert Mietka Szcześniaka w niedzielę, w samo południe, na placu przy filharmonii, wstęp wolny.

QUIZ: Pamiętasz te powiedzenia z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywała się najbardziej popularna "zakochana para"?