Kolejna fuszerka w gorzowskim Parku Róż

i

Autor: Pan Janusz/Facebook: Gorzów-rozmowy o wszystkim

Mieszkaniec Gorzowa wytyka kolejną fuszerkę w Parku Róż!

2023-03-18 1:48

Gorzowianie, którzy spacerują w wolnym czasie w Parku Róż zauważają kolejne problemy związane z tym miejscem. Jeden z mieszkańców wrzucił do sieci zdjęcia, które dają do myślenia.

O remoncie w Parku Róż napisano już bardzo wiele. Temat nie milknie, bo na jaw wychodzą kolejne fakty. Ci, którzy spacerują po Parku Róż codziennie zauważają ten problem. Jeden z gorzowian postanowił upublicznić zdjęcia brzegu stawu, który znajduje się w parku.

- Czy to tak miało wyglądać? Betony przypominają nabrzeża portu rzecznego, a reszta jakby wykonawca uciekł, w trakcie pracy - napisał pan Janusz na gorzowskim forum.

Gorzowianin ma pretensje do władz o "zabetonowanie" parku. To w ostatnim czasie jest bardzo popularne w wielu miastach i nie chodzi tylko i wyłącznie o same parki. Centrum wielu miast jest właśnie pokryte specjalnymi płytami, które nie wszystkim się podobają.

Mieszkańcy zawiedzenie remontem w Parku Róż. To miało wyglądać zupełnie inaczej?

- A miało być tak pięknie. Wyszło gorzej niż przed rewitalizacją - skomentował pan Edward. - Tyle pieniędzy w błoto wyrzucone. Brak słów - dodał pan Grzegorz.

Przypomnijmy, że rewitalizacja Parku Róż w Gorzowie zakończyła się w 2022 roku. Przeznaczono na nią niespełna 6 mln zł. Od tamtej pory co jakiś czas "wychodzą" niedociągnięcia w związku z inwestycją. Jednym z tych jest właśnie brzeg stawu, o którym w sieci wspomina pan Janusz.

Sonda
Czy podoba ci się Park Róż w Gorzowie?