Strażak z Gorzowa

i

Autor: @MEDline/www.facebook.com

KONKURS

Mieszkańcy pomogli, strażacy wygrali. Gorzowska jednostka ma nowego manekina

2024-05-29 14:50

Zakończyło się internetowe głosowanie, w którym rywalizowały ze sobą jednsotki straży pożarnej z całej Polski. Teraz poznaliśmy wyniki i to właśnie gorzowska jednostka zdobyła najwięcej "serduszek" pod zdjęciem z ćwiczeń. Dzieki temu mają nowego fantoma do treningu.

Gorzowska jednostka zrobiła najlepsze zdjęcie. Wygrali dzięki mieszkańcom

Poznaliśmy już wyniki trwającego od marca konkursu pod nazwą „Manekiny Ruth Lee w akcji”. W ramach akcji jednostki PSP i OSP z całej Polski mogły wysłać swoje zdjęcia z ćwiczeń z wykorzystaniem manekina treningowego. Zwycięstwo należało do tej ekipy, która zbierze najwięcej "serduszek" pod swoją fotką. Jak się okazuje, wygrana powędrowała do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane jednostkom PSP i OSP, które brały udział w naszym konkursie. Komisja konkursowa bardzo skrupulatnie przyjrzała się głosom oddanym na zdjęcia wszystkich jednostek. Proces oceny głosowania został przeprowadzony z zachowaniem najwyższej staranności, aby zapewnić uczciwą rywalizację wśród uczestników konkursu. Niestety, musieliśmy zmierzyć się z problemem zakupionych sztucznych polubień, które wpłynęły na wyniki głosowania. Takie zakupione głosy znalazły się niestety pod każdym zgłoszeniem!Polityka platformy Facebook nie uwzględnia możliwości zabezpieczenia się przed tego typu sytuacjami, dlatego też sztuczne polubienia zostały odjęte od sumy uzyskanych głosów. Na tej podstawie udało nam się wyłonić zwycięzcę konkursu – nagroda główna, w postaci pełnowymiarowego manekina Ruth Lee – trafi do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim . GRATULUJEMY!" - piszą organizatorzy konkursu, czyli MEDline.

Gorzowscy strażacy wygrali manekina

Dzięki wygranej jednostka z Gorzowa wzbogaciła się o wartego kilka tysięcy złotych manekina, bezcennego do ćwiczeń i treningów.

Jesteśmy pewni, że manekin Ruth Lee wzbogaci szkolenia strażaków z gorzowskiej jednostki, a tym samym przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w regionie! - przyznają organizatorzy.

Gorzowscy strażacy, pod swoim zdjęciem zebrali aż 8,7 tys. reakcji-serduszek.

Zobacz też: Lubuscy strażacy w akcji. Ugasili pożar w Puszczy Noteckiej

Sonda
Widziałeś/aś kiedyś strażaków w akcji?
Strażacy uwolnili psa z wodnej pułapki