Żużlowcy Stali Gorzów wyjechali na tor! Tak wyglądał pierwszy trening na Jancarzu

i

Autor: pci

ŻUŻEL

Memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się planowo? Gorzowianie spoglądają w niebo

2024-03-20 11:54

30 marca w Gorzowie ma odbyć się Memoriał Edwarda Jancarza. Odkąd gorzowianie wyjechali na swój pierwszy trening, to działacze z niepokojem spoglądają w niebo właśnie na końcówkę marca. Czy turniej legendy gorzowskiego żużla się odbędzie?

Na to pytanie w tej chwili ciężko odpowiedzieć, bo prognozy pogody na 30 marca nie są jednoznaczne. Fakt jest taki, że gorzowski tor jest już rozjeżdżany przez zawodników, a to nowość patrząc na to, co działo się z nim w poprzednich latach.

Ewentualne opady deszczu mogą tylko pomóc nawierzchni. Na to liczą w Gorzowie. Trzymamy kciuki, aby pogoda się utrzymała, bo naprawdę rzadko się zdarza, by w połowie marca odbywały się treningi w Gorzowie – mówi nam prezes ebut.pl Stali Gorzów, Waldemar Sadowski.

Drugi temat, to plandeka, która może zostać wykorzystana na wypadek mocnych opadów. O tej opcji na razie gorzowianie nie myślą, ale trzymają cały czas rękę na pulsie.

To wszystko zależy od tego, jak ten tor będzie się zachowywał, bo woda na torze też jest potrzebna. Jeśli to będą przelotne opady, to może się okazać, że ten deszcz będzie potrzebny. Jesteśmy przygotowani. Na bieżąco będziemy podejmować decyzje. Nam zależy, aby ten memoriał sie odbył i upamiętnił tę tradycję – zaznaczył sternik gorzowskiego klubu.

Tak wyglądał pierwszy trening Stali Gorzów na własnym torze

Lista startowa Memoriału Edwarda Jancarza 2024

 1. Oskar Paluch
 2. Bartosz Zmarzlik
 3. Chris Holder
 4. Maciej Janowski
 5. Wiktor Przyjemski
 6. Jack Holder
 7. Jakub Miśkowiak
 8. Kai Huckenbeck
 9. Przemysław Pawlicki
 10. Daniel Bewley
 11. Martin Vaculik
 12. Kacper Woryna
 13. Piotr Pawlicki
 14. Oskar Fajfer
 15. Patryk Dudek
 16. Szymon Woźniak
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Wybierzesz się na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie?