Memoriał Edwarda Jancarza powróci do Gorzowa

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia / www.stalgorzow.pl

ŻUŻEL

Nietypowa godzina rozpoczęcia Memoriału Edwarda Jancarza. Kibice będą zaskoczeni

2024-02-19 12:30

Memoriał Edwarda Jancarza ma odbyć się w Gorzowie dokładnie 30 marca. Do dziś nie było wiadomo, o której godzinie rozpocznie się całe wydarzenie. Waldemar Sadowski, czyli prezes ebut.pl, zdradził szczegóły.

To będzie wielkie święto żużla w Gorzowie. I nie, nie mówimy tutaj o czerwcowym Grand Prix, a o marcowym Memoriale Edwarda Jancarza, który powraca po trzech latach przerwy. Wiemy już, o której godzinie rozpocznie się całe wydarzenie.

Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. Data, godzina, bilety

Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się 30 marca o godzinie 14:00. Taką informację przekazał nam prezes ebut.pl Stali Gorzów, Waldemar Sadowski. To dość nietypowa pora, bo w przeszłości turniej Edwarda Jancarza był rozgrywany raczej w późniejszych godzinach. Teraz jest inaczej. O 13:30 rozpocznie się prezentacja, nieco dłuższa niż zazwyczaj.

Być może pora rozgrywania tych zawodów miała związek z innymi atrakcjami dla kibiców, które będą organizowane w dniu wydarzenia. Stal między innymi ściąga do Gorzowa żużlowe legendy, które w przeszłości uczestniczyli w Memoriale Edwarda Jancarza, a teraz są na sportowej emeryturze. Dodatkowo dla kibiców będzie zorganizowane miasteczko kibica coś na wzór grudniowego jarmarku bożonarodzeniowego, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Wystrzałowe zdjęcia nowej podprowadzającej Stali Gorzów. Co powiedziała o sobie Martyna Karpińska?

Bilety na Memoriał Edwarda Jancarza są wciąż dostępne. Można je nabyć za pośrednictwem strony klubowej Stali Gorzów oraz w sklepie kibica przy stadionie. Bilety zaczynają się od 20 zł (dla posiadaczy karnetów i dzieci do 18 lat), następnie 40zł (normalny) oraz 100 zł (trybuna główna).

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Wybierzesz się na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie?