gorzów wartownia Tocadisco

i

Autor: JoeJoeJoe93/commosn.wikiemdia.org Tocadisco zagra w Gorzowie w sobotę.

Mega dawka klubowej muzyki na zakończenie gorzowskiej Wartowni!

2021-08-27 13:52

Ostatni wakacyjny weekend na gorzowskim nabrzeżu przy Wale Okrężnym. Gorzowian czekają trzy dni imprez, na które wejście jest bezpłatne. Kontenerowe miasteczko działało przez całe wakacje. Odbywały się warsztaty oraz liczne koncerty ze zanymi DJ'ami.

W piątkowy wieczór (27.08) zagra DJ'ka, która na szerokie wody klubowej sceny wypłynęła właśnie z Gorzowa. Aksamit magią czarnych płyt od wielu lat kołysze do tańca na największych muzycznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Wraz z nią pojawi się Rodrigezz- doświadczony DJ i promotor, na muzycznej scenie aktywny prawie 20 lat. Od godz. 18 solidna dawka muzycznego uniesienia.

gorzów wartownia ludzie

i

Autor: wartowniagw/facebook.com Wartownia w weekendy jest oblegana.

W sobotni wieczór (28.08) mocny skład trzech DJ' ów. Najpierw wystąpi VNM- raper pochodzący z Elbląga. O jego znaczeniu na polskiej scenie świadczą miliony wyświetleń na YouTube na przestrzeni lat. VNM ma na koncie dziewieć płyt, które powstały w ciągu 20 lat. Za gramofonami stanie także DJ Soina, fan hip-hopu zajmujący się przede wszystkim scratchingiem.

gorzów wartownia VNM

i

Autor: Dwid Branecki/commons.wikimedia.org Znany polski raper odwiedzi Wartownie.

Jako ostatni zagra legenda z Niemiec- DJ i producent Tocadisco. To twórca wielu światowych bangerów czyli przebojów takich jak: "Morumbi", "Nobody Likes The Records That I Play" czy doskonale znany remix "Sunglasses at night". Ta muzyczna podróż z pompującymi tech-housami, przeplatanymi największymi klasykami muzyki elektronicznej ruszy o godz. 22. Wcześniej- o godz. 20 VNM, a o godz. 21 – DJ Soina.

Niedziela (28.08) będzie ostatnim dniem w Wartowni- z warsztatami, stand-up oraz Azorkami.

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?