gorzów stal lublin1

i

Autor: facebook.com/StalGorzów1947 Stal nadal ma szansę na awans do play-off. Trzeba jednak wysoko pokonać Falubaz.

Mecz Stal Gorzów - Sparta Wrocław przełożony na inny termin. Sprawdź kiedy się odbędzie

2020-07-16 15:46

Władze Ekstraligi Żużlowej podjęły decyzję, ekipy z Gorzowa i Wrocławia zmierzą się we wtorek 28 lipca. Drużyny miały rywalizować ze sobą w najbliższą niedzielę (19.07) w Gorzowie ale z uwagi na trwające prace przy rozdzielni prądu, która spłonęła na początku miesiąca - jest to niemożliwe.

Była propozycja zamiany gospodarza spotkania ale zdecydowano się na inne rozwiązanie. Nowy termin pojedynku Moje Bermudy Stal Gorzów- Betard Sparta Wrocław to wtorek 28 lipca.

W tym terminie oba kluby będą mogły prawdopodobnie skorzystać ze swoich gości, braci Holderów. Chris jeździ we Wrocławiu, Jack w Gorzowie. W niedzielę obaj mają wystartować w swojej macierzystej drużynie z Torunia.

W ten weekend zostały odwołane jeszcze dwa inne spotkania żużlowe. ROW Rybnik nie pojedzie z Częstochową a Leszczyńskie byki nie zmierzą się z zielonogórskim Falubazem. Powód? Pozytywny wynik na koronawirusa u jednej z osób, która przebywała w parku maszyn w trakcie potyczki Rybnika z Lesznem.

Zawodnicy wraz z mechanikami, sztaby szkoleniowe obu drużyn oraz osoby pracujące przy organizacji tego meczu zostały poddane kwarantannie.

Rusza modernizacja stadionu w Płocku