Boże Narodzenie 2023: Czy McDonald's będzie otwarty w 25 grudnia? Sprawdź godziny otwarcia

i

Autor: pixabay Boże Narodzenie 2023: Czy McDonald's będzie otwarty 26 grudnia? Sprawdź godziny otwarcia

NOWOŚĆ

McDonald's zmienia swoje niektóre burgery po 50. latach! Co będzie nowego?

2024-03-15 8:45

Według informacji przekazanych przez brytyjskie media, McDonald’s planuje wprowadzić pierwsze zmiany w klasycznych burgerach od pięćdziesięciu lat. Zmiany obejmą zarówno sposób podawania, jak i grillowania wołowiny. Jakie dokładnie modyfikacje zostaną wprowadzone?

Z okazji 50. rocznicy, McDonald’s UK and Ireland planuje wprowadzić zmiany w swoich burgerach. Nie są to jedynie kosmetyczne poprawki, ale istotne modyfikacje w technologii produkcji najpopularniejszych kanapek.

Burgery wołowe zostaną lepiej wysmażone, aby były serwowane jeszcze cieplejsze. Na grillowanym kotlecie pojawi się cebula, by wzbogacić smak i dodatkowo podkreślić jego kolor. Sałata będzie serwowana prosto z lodówki, aby zachować jej chrupkość, a dodatkowo, w menu, pojawią się nowe bułki typu brioche.

Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia naszych ulepszonych klasycznych burgerów wołowych. Stale wprowadzamy innowacje i udoskonalamy menu i odkryliśmy, że kilka drobnych modyfikacji wpływa na znaczącą różnicę w smaku” - powiedział Gareth Pearson, Chief Restaurant Officer, McDonald's UK and Ireland, cytowany przez „The Mirror”.

QUIZ. Znasz burgery i wrapy z McDonald's? Sprawdź się w naszym teście!

Pytanie 1 z 23
Jak nazywa się ten burger?
Kanapka Zbójnicka w McDonald's

Burgery, które ulegną zmianie, to kanapka Big Mac, McRoyal oraz dwa rodzaje cheeseburgerów: podwójny i potrójny. Planowane modyfikacje zostaną wprowadzone na rynku brytyjskim jeszcze w tym miesiącu. Warto zaznaczyć, że zmiany spotkały się z aprobatą klientów w Stanach Zjednoczonych i Australii.

McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Sonda
Często odwiedzasz restaurację McDonald's?