Marcin Dubiel

i

Autor: YouTube/Marcin Dubiel Marcin Dubiel

FAME MMA

Marcin Dubiel pojawił się na backstage'u Fame 20. Internauci zdziwieni. "Obrzydliwe"

2024-02-10 15:43

W sobotę, 10 lutego, jubileuszowa gala Fame 20 w Krakowie. Będzie to niesamowite wydarzenie pod wieloma względami. Atmosfera udziela się także internautom, którzy śledzą wydarzenia zza kulis federacji. W sobotnie popołudnie "wypatrzyli" Marcina Dubiela, którego głos można było usłyszeć zza kamer.

Sytuacje nagłośnił portal boop.pl na swoim koncie na platformie "X" (dawnym twitterze). Na nagraniu słychać głos Marcina Dubiela oraz zostało to potwierdzone przez jedną z dziennikarek, która przeprowadzała wywiad z zawodniczką Fame, Martą "Murcix" Błoch.

"Boxdel wrócił, to i Marcin wróci" – napisał jeden z użytkowników wspomnianego portalu. - "Brak słów, łapy opadają, hipokryzja pełną parą" – dodaje kolejna osoba. - "Obrzydliwe jest to środowisko, obrzydliwe…" - napisał Wiktor Kaczor.

Marcin Dubiel przeszedł dużą zmianę. Tak się zmieniał idol nastolatków i gwiazda freak-fightów!

Przypomnijmy, że Marcin Dubiel został wyrzucony z federacji Fame w październiku ubiegłego roku po nagłośnieniu Pandora Gate. W sprawę zamieszanych, według Wardęgi, mieli być inni youtuberzy. Wśród nich mieli się znaleźć Michał "Boxdel" Baron, Fagata oraz Marcin Dubiel, którzy mieli doskonale wiedzieć o zachowaniach Stuu i przez lata go kryli. Sprawą zainteresował się nawet premier Polski, a prokurator generalny Zbigniew Ziobro wszczął w tej sprawie postępowanie.

Dubiel od tamtego momentu co jakiś czas pojawiał się w sieci, gdzie publikował treści na swoim koncie w serwisie Youtube, ale od jakiegoś czasu nie jest aktywny. To jednak nie oznacza, że zaszył się w domu i z niego nie wychodzi. Marcin Dubiel pojawił się za kulisami Fame 20, co tylko rozwścieczyło internautów. Jesteśmy ciekawi, co dalej z tego wyniknie.

Tyburski UDERZA w KASJO! Niech przestanie PRAĆ MÓZGI DZIECIAKOM! FAME MMA 7
Sonda
Czy chcesz, aby Marcin Dubiel powrócił do Fame MMA?