gorzów policja znicz 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Policjanci pilnują bezpiewczeństwa na drogach.

Lubuskie: Więcej patroli, częstsze kontrole. Akcja "Znicz" na drogach!

2021-10-29 17:09

Na lubuskich drogach nad bezpieczeństwem czuwa prawie 250 policjantów. Pod lupę wzięci zostali kierowcy oraz ich pojazdy- stan techniczny. Za brawurową jazdę nie będzie ulg, tylko mandaty i punkty karne. Działania do 2 listopada.

Mundurowi sprawdzają trzeźwość i stan psychofizyczny kierujących, wymagane dokumenty i uprawnienia do jazdy oraz sposób w jaki przewożą pasażerów. Ważny jest stan techniczny pojazdów i przestrzeganie przepisów.

- Stan techniczny pojazdów jest bardzo istotny, bo lubi płatać figle i odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednich momentach. Zdrowy rozsądek, kultura, opanowanie, ściągniecie nogi z gazu- to wszystko powinno zagwarantować bezpieczny dojazd na miejsce, a później powrót - wyjaśnia Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

gorzów policja znicz 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja

Policjanci wyposażeni są w laserowe mierniki prędkości i nieoznakowane radiowozy z video-rejestratorem. Działania potrwają do wtorku (2.11) włącznie. Według policyjnych statystyk- z roku na rok zmniejsza się liczba wypadków w tym świątecznym okresie. W 2019 roku było ich 9, dwie osoby zginęły, a 10 zostało rannych.

Armagedon pod cmentarzami. Tłumy odwiedzają groby bliskich

Czyje to słowa?

Pytanie 1 z 5
Dziś będę dzika niczym Afryka