młodzież w projekcie Nie dotykaj mnie

i

Autor: Projekt "Nie dotykaj mnie"

Lubuskie: Rząd pyta młodych ludzi - jak żyć?

2021-10-19 17:21

W czwartek odbędą się konsultacje w sprawie tworzenia strategii dla młodego pokolenia. Udział może wziąć każdy mieszkaniec województwa lubuskiego w wieku od 15 do 30 lat. Trzeba się tylko zarejestrować. Konsultacje odbędą się zdalnie.

Młodzi Lubuszanie jak widzicie swoją przyszłość? Pyta rząd i czeka na odpowiedzi. Posłużą one do przygotowania strategi dla młodego pokolenia. Konsultacje odbędą się w czwartek (21.10). Zaplanowano je online, więc każdy młody mieszkaniec województwa może w nich wziąć udział. Trzeba się tylko wcześniej zarejestrować na stronie mlodzi/gov.pl. Termin upływa w środę (20.10) o godzinie 12. Do wyboru jest kilka grup tematycznych m.in. edukacja, rynek pracy, ekologia, zdrowie.

Możemy porozmawiać co dalej, jaka przyszłość ich czeka, więc warto skorzystać z takiej okazji. Liczę, że jak najwięcej młodych Lubuszan się tym zainteresuje - mówi Ewa Rawa, lubuski kurator oświaty.

Informacje o konsultacjach lubuskie kuratorium oświaty przesłało do wszystkich szkół ponadpodstawowych. Udział mogą wziąć osoby od 15 do 30 roku życia. Zainteresowani szczegóły znajdą na stronie mlodzi/gov.pl. Konsultacje w czwartek o godz. 17.

Quiz. Możesz zostać pogodynką? Nie każdy przeczyta te mapy pogody

Pytanie 1 z 10
Gdzie spodziewane są opady deszczu?
Quiz o pogodzie [1]