Pożar stadniny koni niedaleko Gorzowa

i

Autor: facebook.com/ospskwierzyna

POŻAR

Lubuskie: Pożar stadniny koni niedaleko Gorzowa. Zwierzęta na szczęście udało się uratować!

2023-05-17 12:27

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru w budynku gospodarczym w Trzebiszewie (woj. lubuskie). Okazało się, że pojawił się ogień w stadninie koni, gdzie zwierzęta były w środku!

Pożar stadniny koni w Trzebiszewie koło Gorzowa

Ogień pojawił się kilka minut po godzinie 3 w nocy z poniedziałku na wtorek. Kilka zastępów straży pożarnej pracowało na miejscu. Ogień udało się ugasić, choć pożar objął cały budynek, więc akcja strażaków nie była łatwa.

- Na szczęście zwierzęta zostały już uwolnione z wnętrza budynku. Strażacy podali prąd wody do wnętrza obiektu, a przybyły drugi nasz zastęp także podał jeden prąd wody od strony szczytu budynku. wyłonił się problem z wodą i dlatego z Bledzewa jechał, ciężki jelcz a z Międzyrzecza także jechał GCBA, GBA oraz podnośnik - relacjonują strażacy ze Skwierzyny.

- Ponad trzy godziny strażacy walczyli z ogniem, nim można było myśleć o kończeniu działań. Jednak nim działania można było uznać zakończenie akcji, minęło jeszcze trochę czasu i dopiero o godzinie 7-mej strażacy, zakończyli swoją pracę na miejscu akcji, a swoją pracę rozpoczęli policjanci - dodaje OSP Skwierzyna.

Spłonęło 17 tys. piskląt. Ogromny pożar kurników w Podlaskiem
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?