Lubuskie Las Vegas rozbłyśnie 23 grudnia

i

Autor: akl

Lubuskie Las Vegas rozbłyśnie 23 grudnia

2022-12-19 20:25

W tym roku w Popowie światełka rozbłysną dopiero w przeddzień wigilii. Wszystkie świąteczne iluminacje zostaną włączone 23 grudnia i będzie można je oglądać do 1 stycznia.

Popowo zawsze błyszczy na święta, a raczej zazwyczaj przed świętami. Jednak w tym roku, z uwagi na wzrost cen, mieszkańcy zdecydowali, że iluminacje będą włączone w określonych dniach

- Dużo osób pyta, kiedy będzie można podziwiać Las Vegas. W porozumieniu z władzami gminy, oświetlenie będzie można oglądać 23 grudnia 2022 roku do 1 stycznia 2023 roku. Światełka będą włączone w godz. 16.30-22. Chcielibyśmy też zaznaczyć, że w porównaniu do poprzednich lat nasza mała miejscowość nie będzie tak samo oświetlona z przyczyn prywatnych, jak również poczynań naszego rządu. Pomimo tego zapraszamy całym serduchem, bo będzie co oglądać, mamy nadzieje, że jest to okres przejściowy. Cytując sławnego rodaka: "Jeszcze będzie pięknie, tylko musimy założyć wygodne buty, bo mamy do przejścia całe życie" - informuje sołectwo Popowo.

- Nie poddajemy się i ubieramy co możemy. Ubieramy nasze posesje w weekendy lub po pracy. Robimy to nawet po ciemku, bo chcemy, aby nasza wioska pięknie wyglądała – mówi Tomasz Walczak, sołtys wsi Popowo.