lubuska federacja przedsiębiorców

i

Autor: Katarzyna Kozińska/ lubuskie.pl

Lubuska Federacja Przedsiębiorców rozpoczęła działalność w Gorzowie

2022-06-01 13:41

Zjednoczyli się by pomagać przedsiębiorcom. Lubuska Federacja Przedsiębiorców oficjalnie zaczęła działalność, funkcjonować będzie m. in. w Gorzowie.

Główny cel inicjatywy, to reprezentowanie firm przed decydentami zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i krajowym. Lokalnie organizacja będzie starała się pomagać przede wszystkim małym i mikro-przedsiębiorcom. Mówi Łukasz Marcinkiewicz z gorzowskiej spółki miejskiej Inneko:

ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49

Oni de facto mają najwięcej problemów, bo nie stać ich często na specjalistyczna obsługę prawną, nie stać ich na biuro czy doradztwo podatkowe. Natomiast ta Federacja jest właśnie od tego, żeby zajmować się problemami również tych mniejszych podmiotów.

Lubuska jednostka, na której czele stanął Ireneusz Maciej Zmora, jest częścią większej Federacji Przedsiębiorców Polskich. W Gorzowie siedzibę ma przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Działalność zaczęła się wczoraj (31.05) od konferencji na zawarciańskim polu golfowym. Gośćmi byli m. in. znany ekonomista Dariusz Rosati i prezydent miasta, Jacek Wójcicki.

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."