Gorzów Wielkopolski

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/Urząd Miasta Gorzowa

miasto

Lista grzechów Gorzowa Wielkopolskiego. Na to mieszkańcy narzekają najbardziej. Niektóre pozycje was zaskoczą!

2023-03-27 15:15

Co gorzowianom najbardziej nie podoba się w mieście? Oto zapytaliśmy w specjalnej ankiecie w mediach społecznościowych, a odpowiedzi nie pozostawiają żadnych złudzeń. Tych miejsc i atrakcji brakuje najbardziej. Znajdziecie je poniżej.

Lista grzechów Gorzowa Wielkopolskiego. To mieszkańcom przeszkadza najbardziej! [LISTA]

Gorzowianie otwarcie mówią, co im się nie podoba w mieście. Wypowiadają się głównie młodzi mieszkańcy, ale nie brakuje też opinii starszych osób. Czego brakuje w tym mieście najbardziej? Poniższa lista powinna was zainteresować.

Lista grzechów Gorzowa Wielkopolskiego:

  • Listę grzechów Gorzowa otwiera niewątpliwie życie towarzyskie nocą. Mieszkańcy narzekają na to, że po godzinie 23 w mieście nie ma co robić. Brakuje przede wszystkim restauracji/kawiarni, które są otwarte do późnych godzin lub nawet całodobowo. Tyczy to się także klubów i różnego typu lokali, gdzie można spędzić wolny czas.
  • Następnie gorzowianie bardzo często wymieniają słabo płatną pracę. Tych najbardziej dochodowych w Gorzowie brakuje. Życie jest coraz droższe, a płace podstawowych zawodów się praktycznie nie zmieniają.
  • Gorzowianie narzekają także na to, że w mieście nie ma dobrych kierunków na uczelniach.
  • W Gorzowie brakuje przede wszystkim życia. Mieszkańcy twierdzą, że miasto umarło już dawno temu i trzeba jeździć gdzieś indziej, by poczuć klimat prawdziwego, miejskiego zgiełku. W tym aspekcie, gorzowianie wymieniają nawet Zieloną Górę.
Sonda
Czy podoba ci się życie w Gorzowie?