Bar Mleczny Agata w Gorzowie

i

Autor: Google Street View

KUCHNIA

Kulinarna nowość na mapie Gorzowa. To będzie przełom?

2023-05-30 14:04

O gorzowskim Barze Agata w ostatnim czasie było bardzo głośno. Wszystko zaczęło się od programu Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler na antenie TVN. Później wszystko posypało się niczym domek z kart. Teraz wszystkie pracownice odeszły z lokalu i chcą otworzyć swój.

Na gorzowskim foru aż kipi o Barze Agata. Nic dziwnego, bo w ostatnich latach było to bardzo popularne miejsce na kulinarnej mapie Gorzowa. Głos w tej sprawie zabrała jedna z pracownic.

- My byłe pracownice chcemy poinformować że nie pracujemy już w barze Agata, od około 3 tygodni pracują tam inne panie. My się odciełysmy i chcemy państwa poinformować iż w najbliższym czasie będziemy otwierać nowy bar mleczny z nową zarządzającą. Nowy lokal będzie znajdował się w okolicach centrum, z nową nazwa, ale to dalej będzie bar mleczny. Będziemy informować na mediach społecznościowych o szczegółach otwarcia - napisała pani Magdalena.

Co na ten temat sądzą sami gorzowianie? Mieszkańcy życzą powodzenia w otwarciu nowej lokalizacji. Niektórzy już czekają na kultowe dania Baru Agata, czyli kotlety jajeczne w sosie pieczarkowym, czy pierogi leniwe. - Oby się powiodło. Ceny pewnie będą wyższe bo opłaty w centrum nie są malutkie - napisał z kolei pan Robert.

Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce
Sonda
Jadłeś/aś kiedyś w barze mlecznym "Agata"?