DEWASTACJA

Ktoś zdewastował przystanek pod Gorzowem i uciekł! Sprawców szuka w sieci gmina Santok, która opublikowała zdjęcia zniszczeń

2023-05-26 13:43

Gmina Santok w czwartkowe południe opublikowała zdjęcia zdewastowanego przystanku Santok/Płomykowo. - Aktom wandalizmu mówimy stanowcze NIE - napisano na profilu gminy na facebooku. Zdjęcia zniszczonego przystanku znajdziecie poniżej artykułu.

Ktoś zdewastował przystanek w gminie Santok. Przedstawiciele proszą o pomoc w znalezieniu żartownisia. - Apelujemy do wszystkich którzy są świadkami takich haniebnych czynów: zgłaszajcie takie sytuacje na policję, bezpośrednio do Urzędu Gminy lub Gminnego Zakładu Usług Komunalnych w Santoku. Osoby, które niszczą nasze wspólne mienie będą odpowiadać za swoje czyny. Szanujmy siebie nawzajem, swoją pracę i trud włożony w poprawę estetyki każdego sołectwa na terenie Gminy Santok.

Koszt jednej wiaty przystankowej nie jest taki mały!

Jak podała gmina Santok, koszt jednej wiaty przystankowej to 20 tysięcy złotych. - Spójrzcie sami jak wygląda wiata przystankowa na trasie Santok-Płomykowo. Żeby dokonać takich zniszczeń trzeba było z pewnością użyć sporej siły. Szyba sama nie wypadła, tablice informacyjna, i ta z rozkładem jazdy też same się nie pogięły - zakomunikowano.

- Ledwie na naszych stronach internetowych opublikowaliśmy informację o planowanej wymianie i budowie nowych wiat przystankowych, a już zaobserwowaliśmy zniszczenia na istniejących i będących w dobrym stanie wiatach - napisano.

Elbląg. Dzieci zdewastowały plac zabaw
Sonda
Byłaś świadkiem dewastacji mienia?