gorzów książka gorzowianki

i

Autor: facebook.com/anna.swiderska.3954 Papierowa wersja książki gorzowianki.

Książka gorzowianki w końcu w księgarni. Będzie spotkanie z autorką

2021-11-24 13:47

Coś o piekle i o niebie, ale także otucha dla ludzi, którzy przeżyli poważny wypadek. Tym ma być książka "13-go w piątek" gorzowskiej autorki - Anny Świderskiej. Ta swoją papierową premierę będzie mieć już w piątek (26.11).

Po godzinie 17 pisarka spotka się ze swoimi czytelnikami. Miejsce? Księgarnia Świat Książki w Galerii Askana. Zdaniem autorki, jej dzieło ma dać odwagę ludziom, którzy byli w stanie śmierci klinicznej i duszą swoje przeżycia w sobie. Mówi Anna Świderska:

Wiem, że też są ludzie, którzy przeżywają swoje śmierci kliniczne. Jedni chcą o tym rozmawiać, a inni zamykają się w sobie i boją się o tym mówić. Niech to rozpowiadają, o tym trzeba mówić, a najlepszym rozwiązaniem jest trafienie do większego grona osób.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Pisarka opowiada o własnych przeżyciach, zarówno tych duchowych, jak i fizycznych, które miały miejsce po wypadku samochodowym, któremu uległa w 2001 roku. Pani Anna miała wtedy 18 lat, po wypadku była 11 dni w śpiączce. Ten czas odmienił jej życie, a jak sama mówi, przelanie swoich przemyśleń na papier pozwoliło jej poradzić sobie z traumą.

QUIZ. Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pytanie 1 z 12
Polski Ład, który wejdzie od stycznia zapewni...