gorzów II LO skłodowska 1

i

Autor: facebook.com/ Natalia Ślizowska W Paryżu odbyła się sesja zdjęciowa.

Wydarzenie

Kreacje gorzowskiej projektantki ubiorą uczennice II LO!

2023-03-21 15:58

Okazją do tego będzie nie byle jakie wydarzenie, a Dzień Otwarty w sobotę [25.03]. Gorzowskie szkoły ponadpodstawowe prezentują się ósmoklasistom, by jak najwięcej ściągnąć ich w swoje mury. Liczą się osiągnięcia uczniów, ale także szkolna atmosfera.

To będzie wydarzenie. Natalia Ślizowska swoją kolekcję Madame Maria Skłodowska Curie pokazała na Fashion Weeku w Paryżu. Suknie i kombinezony zrobiły furorę. W pokazie projektantka wykorzystała kolby laboratoryjne właśnie z II LO. Teraz jej prace zawitają do szkoły.

- Tak zastanawiałam się, ale nie mogłam odmówić. Postanowiłam wesprzeć II LO, ponieważ jest imienia Mari Skłodowskiej Curie. Poprosili czy mogą skorzystać z naszych ubiorów dla uczennic. Stwierdziłam, że są to młodzi ludzie, którzy potrzebują inspiracji - opowiada Natalia Ślizowska.

gorzów II LO skłodowska 2

i

Autor: materiały UM Gorzów II LO szykuje się na Dzień Otwarty.

Ósmoklasiści II LO przy Przemysłowej mogą odwiedzić w sobotę w godz. od 10 do 13. Do siebie zaprasza także VIII LO mieszczące się w ZSO nr 16 przy Dunikowskiego. Otworzy się ono od godz. 9 do 12. Kolejne szkoły prezentować się będą 1, 15 i 22 kwietnia.

Muzeum Zapachów w Owińskach

QUIZ. Wpadki językowe gorsze niż grzechy główne. 9/12 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Pewnego razu podczas składania przysięgi w Trybunale Konstytucyjnym językoznawcy mieli palpitacje serca... Która forma jest poprawna?