Chirurg z piekła rodem

i

Autor: pixabay.com; Screen TikTok jiezou16

TikTok

Koszmarne operacje plastyczne. Dzieła tego chirurga są jak z horroru

Medycyna estetyczna jest popularna na całym świecie. Niektórzy są nawet w stanie przemierzyć kilka tysięcy kilometrów tylko po to, aby wyglądać lepiej. Niestety nie każdy może cieszyć się z pięknego efektu "po". Spod ręki tego chirurga rezultat jest odwrotny. Zobacz to na własną odpowiedzialność.

Chirurg z piekła rodem. Jego dzieła są okropne?!

Media społecznościowe pozwalają na rozpowszechnienie wielu informacji. Także tych złych, a można nawet pokusić się o nazwanie ich koszmarnymi. Dr Kim postanowił, że podzieli się swoimi dziełami na platformie TikTok. Zmienicie zdanie o azjatyckiej chirurgi plastycznej, która jest uznawana za jedną z najbardziej ekstremalnych na świecie. Miliony kobiet śledzą nowości z Azji na temat pielęgnacji skóry, decydując się na podobne kosmetyki czy zabiegi odnowy biologicznej. Niekiedy mogą tego do końca życia pożałować.

Ania Adamczyk z Hotel Paradise 1 przeszła metamorfozę. Ta operacja zmieniła jej twarz!

Dr Kim, wykonuje zabiegi odmładzające. W medycynie plastycznej zdarzają się błędy i niestety dotyczy to każdego. Show-biznes zna już dobrze takie przypadki, np. Donatella Versace czy Michael Jackson. Chirurg plastyczny, o którym mowa dzieli się swoimi pracami w mediach społecznościowych. Jego pacjenci poddają się zabiegom, które mają na celu ich odmłodzić. Są to np. naciąganie twarzy czy usuwanie skóry. Efekt "po" może wywołać u was gęsią skórkę. Ostrzegamy, widok nie należy do najprzyjemniejszych.

Pod nagraniami "przed" i "po" można znaleźć wiele nieprzychylnych komentarzy dot. operacji plastycznych wykonywanych przed dr. Kim'a. Czytamy:

  • "Dlaczego on mocno ściąga ich oczy!!! ! Jezu!"
  • "Nie ma mowy, żeby ktoś za to płacił"
  • "Szkoda, że ​​współcześni ludzie nie mogą już zaakceptować faktu, że się starzeją"
  • "To wygląda jak maska nałożona na twarz!"
  • "Ale to, co odcięli, zawiązali mu wokół uszu....."
  • "jak mogą wrócić do domu z paszportem?"

Tak wygląda teraz serialowy Mateusz Mostowiak z M jak Miłość. Rozpoznalibyście go na ulicy?

Sonda
Co sądzisz o operacjach plastycznych?