Gorzów: policja

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Gorzowie Jeden z sprawców napadu w rękach policji.

Kostrzyn: Sprawcy napadu na stację paliw zatrzymani. To mieszkańcy zachodniopomorskiego

2021-04-06 13:26

Napadu na stację benzynową dokonało trzech mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. 39-latek i dwaj bracia 21 i 30 lat prawdopodobnie usłyszą zarzuty związane z rozbojem, za co grozi im do 12 lat więzienia.

Sprawcy napadu na stację benzynową w Kostrzynie w rękach policji. To mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego - 39-latek i dwaj bracia - 21 i 30 lat. Policjanci szybko ustalili, że samochód którego użyto w czasie napadu został skradziony kilka dni wcześniej. Dzięki pracy operacyjnej kryminalnych z Kostrzyna najpierw ustalono i zatrzymano najstarszego ze sprawców, który był kierowcą a następnie dwóch mężczyzn, którzy dokonali napadu.

W tej chwili prowadzone są z nimi czynności procesowe, więc najprawdopodobniej usłyszą zarzuty związane z rozbojem, za co grozi im do 12 lat więzienia. Oprócz tego wyjaśniamy wątek skradzionego pojazdu - mówi Grzegorz Jaroszewicz, z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Przypomnijmy: do napadu na stację benzynową przy ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą doszło w wielkanocną niedzielę (4 kwietnia) po godzinie 13. Do budynku weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich obezwładnił pracownicę, drugi zabrał około tysiąca złotych z kasy. Sprawę prowadzi prokuratura w Słubicach.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?