Stylistka paznokci

i

Autor: Canva Pro

URODA

Kosmetyczka przed świętami i Sylwestrem? Lepiej się pospiesz! Kończą się terminy

2023-12-13 9:18

Połowa października to już dosłownie ostatni moment na zapisanie się do kosmetyczki przed świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem. Jeśli w tym czasie chcesz olśnić wszystkich pięknymi paznokciami, brwiami lub rzęsami to nie zwlekaj z rezerwacją terminu!

Na sklepowych półkach pojawiły się już bombki, a w notesach już we wrześniu kończyły się terminy na grudzień! Do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, ale mimo tego wiele kobiet nie chce czekać na ostatnią chwilę i dużo wcześniej zapisuje się do swojej ulubionej stylistki, by na spotkaniach rodzinnych zachwycać pięknym, młodym wyglądem.

Na profilach społecznościowych kosmetyczek pojawiają się już informacje o dosłownie ostatnich wolnych godzinach przed Bożym Narodzeniem. I nie chodzi tu wyłącznie o popularne stylistki, z których usług korzystają największe gwiazdy. Nawet w mniejszych miejscowościach kosmetyczki mają już pełne obłożenie.

Rzęsy i paznokcie - to kobiety wybierają najczęściej

Najpopularniejszymi usługami, na które zapisują się panie jest zrobienie paznokci oraz doczepienie rzęs. Na kolejnym miejscu znajdują się też brwi.

To nic dziwnego, że już we wrześniu miałam zapełniony prawie cały grudniowy kalendarz, tak jest praktycznie co roku. W tej chwili tak naprawdę zostały mi jeszcze tylko pojedyncze godziny. Mnie to nie dziwi i w pełni to rozumiem, jako kobieta też chce mieć pewność, że w tych wyjątkowych dniach będę wyglądać pięknie - przyznaje jedna ze stylistek paznokci z Gorzowa.

Podobnie sytuacja wygląda u fryzjerów, którzy nie tylko na bieżąco dbają o włosy swoich klientek, ale zajmują się także przygotowaniem imprezowych fryzur.

Miss Polonia opowiedziała o swoich kompleksach. Poznajcię bliżej Ewę Jakubiec

Sonda
Czy korzystasz z usług kosmetyczek i stylistek?
Stylizacja włosów do Komunii: Lokowany kok