Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Koniec zabawy! Przed nami najważniejszy akord PGE Ekstraligi. Czy Stal wygra z Włókniarzem?

2023-08-10 15:14

Już w najbliższą niedzielę ebut.pl Stal Gorzów wystąpi w pierwszym ćwierćfinale PGE Ekstraligi. Rywalem podopiecznych Stanisława Chomskiego będzie Tauron Włókniarz Częstochowa. - Jedziemy na własnym torze i mamy atut toru. Czy to będzie dobre? To się okaże – powiedział trener na konferencji prasowej. Początek tego starcia o 16:30.

Sezon PGE Ekstraligi wkracza w decydującą fazę. W tej chwili nie może być już miejsca na pomyłki. Z takiego założenia wychodzi wspomniany Stanisław Chomski. - Każdemu meczowi towarzyszy presja. Teraz nie ma już miejsca na pomyłki. W rundzie zasadniczej zebraliśmy dobre recenzje i mam nadzieję, że nie zniszczymy tego w najbliższym dwumeczu – powiedział.

Konferencja prasowa przed meczem Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa. ZAPIS

- Jedziemy na własnym torze i mamy atut toru. Czy to będzie dobre? To się okaże. Jedziemy z czystą głową. Jadąc na wyjazd i nie osiągnie się korzystnego wyniku, to z tyłu głowy jest dużo liczenia. Cały czas mam w pamięci półfinał z Wrocławiem 2017, gdzie przegraliśmy tam trzema punktami, a w rewanżu zremisowaliśmy i odpadliśmy z walki o medale. Teraz jedziemy bez żadnych obciążeń. Jest presja wyniku, ale w każdej dyscyplinie to się objawia. Takie jest życie i trzeba do niech obchodzić optymistycznie. U nas tak jest – mówi Chomski.

Przed gorzowianami dwa dni treningów na własnym stadionie. Szczególnie potrzebował ich Szymon Woźniak, który w ostatnim czasie nie było mu dane sprawdzić sprzęt. - Tak, jak wspomniałem po meczu z Toruniem, bardzo potrzebuję treningów na naszym gorzowskim torze. Robiłem kilka podejść do tych treningów, ale pogoda nie była łaskawa. Bardzo się cieszę, że przez najbliższe dwa dni będę mógł spokojnie przepracować w dobrych warunkach. Mam nadzieję, że to rozwieje moje wątpliwości, czy ukierunkuje mnie w dobry sposób w sensie rozumienia toru i selekcjonowanie sprzętu – skomentował jeden z liderów ebut.pl Stali Gorzów.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa. Gdzie kupić bilety? Ile kosztują bilety na mecz Stali Gorzów?

Wejściówki na spotkanie z Włókniarzem można tradycyjnie kupić na stronie internetowej gorzowskiego klubu lub w kasach stadionowych. Bilety nawet od 33 złotych. Warunek? Kupno trzech biletów na raz, wówczas jeden jest w cenie.

Kiedy mecz Stali Gorzów z Włókniarzem Częstochowa?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia, o godzinie 16:30.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa [AWIZOWANE SKŁADY]

STAL: 9. Szymon Woźniak, 10. Oskar Fajfer, 11. Martin Vaculik, 12. Wiktor Jasiński, 13. Anders Thomsen, 14. Oskar Paluch, 15. Jakub Stojanowski. Trener: Stanisław Chomski. WŁÓKNIARZ: 1. Leon Madsen, 2. Jakub Miśkowiak, 3. Kacper Woryna, 4. Maksym Drabik, 5. Mikkel Michelsen, 6. Kajetan Kupiec, 7. Kacper Halkiewicz, 8. -. Trener: Lech Kędziora.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Ile punktów zdobędzie ebut.pl Stal Gorzów w tym meczu?