gorzów warta

i

Autor: wartagorzow/facebook.pl zdjęcie ilustracyjne

Koniec wakacji dla piłkarzy Warty Gorzów. Ruszyły treningi

2021-07-07 12:17

Gorzowianie przygotowują się do nowego sezonu, który rozpocznie się już w sierpniu. Za długo zawodnicy nie odpoczywali, a teraz pod okiem nowego trenera można spodziewać się zmian. Jakie są plany?

We wtorkowe popołudnie (6.07) spora grupa zawodników pojawiła się na pierwszym treningu przed nowym sezonem i pod wodzą nowego trenera czyli Pawła Posmyka. Na początek zajęcia związane z motoryką, ale także piłką. Szkoleniowy sztab chce jak najszybciej wyłonić młodych piłkarzy, którzy zostaną w klubie.

Do zespołu dołączyli nowi zawodnicy, którzy są testowani. Nowych twarzy może być więcej, choćby dlatego, że część kadry jest na testach w innych III i II ligowych zespołach. Na razie trudno powiedzieć jaki będzie skład Warty. Wiadomo jednak o co będzie walczyła gorzowska drużyna w przyszłym sezonie.

gorzów warta trenerzy

i

Autor: wartagorzow/facebook.com Trener Paweł Posmyk (od prawej), prezes klubu Zbigniew Pakuła ( w środku) i trener bramkarzy Robert Wojsznis (po lewej).

- Każdy następny mecz, który będziemy grali interesuje nas zwycięstwo i tak będziemy do tego podchodzili. Nie dmuchamy, nie mówimy nie wiadomo o czym. Najważniejsza rzecz dla mnie to w kazdym meczu grać o pełną pulę - mówi trener Posmyk.

W minionym sezonie Warta Gorzów miała za zadanie utrzymać się w III lidze i to się udało. Wkrótce zespół rozegra 4 lub 5 gier sparingowych. Rozgrywki ligowe ruszą w sierpniu.

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?