KONCERTY

Koncert Bisza odwołany przez opady deszczu. Znamy nową datę imprezy na Wartowni w Gorzowie

2023-08-07 11:39

Niestety, niedzielne (06.08) opady deszczu sprawiły, że konieczne było odwołanie części imprez zaplanowanych na ten dzień na gorzowskiej Wartowni. Już z samego rana trzeba było zrezygnować z zajęć jogi nad Wartą, zmieniono też termin targów rękodzieła. Nie odbył się również zapowiadany na wieczór koncert znanego, polskiego rapera Bisza. Mamy jednak dobre wiadomości: impreza odbędzie się w innym terminie!

Wszyscy, którzy chcieli spędzić niedzielę na świeżym powietrzu musieli nieco zmienić swoje plany. O ile w sobotę odbyły się zaplanowane koncerty, m.in. gwiazdy muzyki house Antoine Clamarana, o tyle już w nocy z soboty na niedzielę nad Gorzów nadeszły intensywne opady deszczu, które nie odpuściły przez cały następny dzień. To z kolei sprawiło, że konieczne było odwołanie niedzielnych miejskich imprez na Wartowni.

Koncert Bisza na Wartowni Gorzów - nowa data

Raper Bisz miał wystąpić na gorzowskiej scenie o godzinie 19:00. Niestety, z uwagi na obfite opady deszczu konieczne było jego odwołanie. Jeszcze tego samego dnia organizatorzy poinformowali jednak, że artysta wystąpi w Gorzowie, ale w innym terminie.

Teraz wiemy już, że pojawi się na Wartowni w drugiej połowie sierpnia, a dokładnie 20.08.2023 roku.

Przypomnijmy: Bisz to raper, poeta, kulturoznawca oraz autor słuchowisk radiowych. Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz łączenie różnych muzycznych gatunków.

Zdobywca złotej płyty za album „Wilk chodnikowy”, artysta roku 2012 magazynu Aktivist. Płyta „Labirynt Babel”, która została nagrana razem z macierzystym zespołem B.O.K zadebiutowała na pierwszym miejscu listy sprzedaży OLIS oraz doczekała się wielu bardzo pozytywnych recenzji.

Tak bawiliście się w weekend na Wartowni (piątek/sobota 05/05.08)

Sonda
Chodzisz na gorzowską Wartownię?
Vito Bambino zapowiedź koncertu