Kolejny protest rolników w Gorzowie

i

Autor: pci

PROTEST

Kolejny protest rolników na S3. Trudno będzie dojechać do Szczecina

2024-06-05 14:00

Kierowców, którzy regularnie podróżują trasą S3 na przykład w kierunku Szczecina ponownie czekają spore utrudnienia. Wszystko dlatego, że na czwartek (06.06) rolnicy z zachodniopomorskiego zaplanowali kolejny protest i zablokują węzeł Pyrzyce. Jak jeździć?

Protesty rolników wciąż trwają

Wśród rolników wciąż panują nastroje niezadowolenia, a to oznacza, że mieszkańcy co i rusz muszą się spodziewać kolejnych utrudnień. Postulaty, których domagają się protestujący, cały czas nie zostały spełnione, dlatego rolnicy ponownie wychodzą na ulice. Przypomnijmy: apelują m.in. o wycofanie się z Zielonego Ładu, ograniczenie napływu ukraińskiego tańszego zboża na europejskie rynki, a także o pomoc suszową, czyli dopłaty do zbóż, rzepaku, mleka, nawozów i innych produktów rolnych, np. malin i miodu.

Rolnicy zablokują S3 na wysokości Pyrzyc

W woj. zachodniopomorskim szykuje się kolejny protest, bo już w czwartek (07.06) rolnicy zablokują węzeł Pyrzyce. To oznacza utrudnienia również dla mieszkańców Gorzowa i okolic, którzy planowali jechać do Szczecina lub trasą S3 w kierunku Berlina. Niestety, czas dojazdu może się nieco wydłużyć, bo na trasie trzeba będzie korzystać z objazdów.

Aby dojechać do Szczecina, na węźle Myślibórz trzeba zjechać z ekspresówki i kierować się drogą wojewódzką aż do Starego Czarnowa, dalej do Gardna i do Gryfina. Warto patrzeć na znaki drogowe, które będą kierować po trasie objazdu lub też skorzystać z pomocy nawigacji samochodowej, która wskaże aktualne utrudnienia i najlepszą drogę.

Sonda
Czy popierasz strajk rolników?
Wielki protest w Warszawie! Rolnicy się wściekli!