gorzów sulęcin ukradli rower 1

i

Autor: materiały lubuska policja Dwójka złodziei na kradzionym rowerze.

Policja

Kolejny niechlubny przykład. Ukradli rower spod szpitala w Sulęcinie!

2024-06-28 16:35

Dwójka złodziei została zatrzymana, a jednoślad wrócił do właściciela. Do zuchwałej kradzieży doszło w poniedziałek [24.06]. Senior zostawił rower pod budynkiem sulęcińskiego szpitala. Po wizycie już go nie było.

Cała sytuacja poruszyła mężczyznę, bo był to nowy sprzęt, a przede wszystkim prezent od wnuczki. Policja została zaalarmowana i funkcjonariusze wkroczyli do akcji. Zaledwie kilkanaście godzin zajęło im ustalenie kto mógł stać za kradzieżą. Ich przypuszczenia potwierdziły nagrania z monitoringu. Okazało się, że 34-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta obserwowali seniora, wykorzystali moment i bez pardonu ukradli rower, po czym odjechali. Zostali zatrzymani we wtorek [25.06]. Usłyszeli zarzuty kradzieży. 34-latek działał w warunkach recydywy, czyli zamiast 5 lat więzienia może dostać 7,5 roku za kratami.

gorzów sulęcin uradli rower 2

i

Autor: materiały lubuska policja zdjęcie ilustracyjne

Policjanci odzyskali rower seniora w stanie nienaruszonym. Mundurowi przypominają, by prawidłowo zabezpieczać rowery- sprawdzają się zapięcia na kod lub klucz. Im lepsza jakość, tym bezpieczniej.

Nastolatek zabił się na skuterze

Gryzące czy niegryzące? Sprawdź, czy poznasz owady, które kąsają nas na spacerach

Pytanie 1 z 10
Jaki owad jest na zdjęciu?
komar
Listen on Spreaker.