gorzów uczeń zdalnie

i

Autor: pikist.com zdjęcie ilustracyjne

Kolejny nauczyciel z koronawirusem w Gorzowie! Uczniowie izolowani

2020-09-25 20:16

Kolejne przypadki zarażenia w nauczycielskim środowisku. Ósmoklasiści w SP nr 17 uczą się zdalnie. Podobna sytuacja, o której wiemy nieoficjalnie, ma dotyczyć Zespołu Szkół Ekonomicznych. Piątek (25.09) przyniósł także nowe zakażenia w Lubuskiem.

W Szkole Podstawowej nr 17 przy Warszawskiej zmiany w nauczaniu ostatnich klas. Lekcje odbywają się zdalnie. Taki system ma obowiązywać do 2 października. U jednego z nauczycieli stwierdzono koronawirusa. Miał on tylko zajęcia z ósmoklasistami raz w tygodniu.

- Te trzy klasy objęte zostały izolacją, uczą się w domach. Dwóch innych nauczycieli, którzy mieli kontakt z zarażonym, przebywa na domowej kwarantannie. Pozostali młodsi uczniowie lekcje mają bez zmian  – poinformowano nas w sekretariacie szkoły.

gorzów ekonomik

i

Autor: Fragles Ósmoklasiści mogą odwiedzić Ekonomik wirtualnie.

Kolejną szkołą, której dotyczą podejrzenia o zakażenie, jest Ekonomik przy ul. 30 Stycznia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy kilka klas także objętych zostało nauką online. O potwierdzenie tej informacji zapytaliśmy służby wojewody lubuskiego. Czekamy na odpowiedź. Wcześniej, przypomnijmy, COVID- 19 pojawił się także w gorzowskiej SP nr 13, w szkole w Santoku oraz w Lipkach Wielkich.

W piątek (25.09) przybyło 15 nowych chorych lubuszam. Trzy osoby pochodzą z Gorzowa i kolejne trzy z powiatu gorzowskiego. Padł kolejny rekord dobowy w kraju- prawie 1600 zarażonych mieszkańców.

Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?
Sonda
Czy w dobie epidemii koronawirusa wyślesz swoje dziecko na wycieczkę szkolną?