Gorzów ulica

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski / Gorzów Facebook.com

KOMUNIKACJA

Kolejne utrudnienia na jednej z gorzowskich ulic. Ważna zmiana dla pasażerów MZK

2023-08-02 13:54

Przebudowa sieci wodociągowej prowadzona w ciągu ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie wkracza w kolejny etap. To oznacza dodatkowe zmiany w organizacji ruchu. Drastycznych zmian jednak nie ma i kierowcy nie powinni mieć większych problemów z przejazdem.

Jak informuje wykonawca przebudowy sieci wodociągowej, już w środę (02.08) rozpoczął się kolejny etap prac co związane jest z wprowadzeniem nowych zmian w organizacji ruchu. Drogowej rewolucji na szczęście nie będzie i tym razem, jeśli chodzi o kierowców, zmiany są naprawdę niewielkie.

Roboty na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Jak jeździć?

Nowy zakres prac obejmuje odcinek od ulicy Jagiellończyka do ulicy Borowskiego. Na początek ważna informacja jest taka, że zachowany tam zostaje ruch dwukierunkowy z możliwością wjazdu oraz wyjazdu z ulicy Matejki.

Zawężono natomiast jezdnię po zachodniej stronie ulicy Kosynierów Gdyńskich, dlatego w tamtym rejonie lepiej zachować szczeólną czujność i uważnie patrzyć na znaki.

Przystanek przy Kosynierów Gdyńskich został przeniesiony

Z ważną zmianą muszą się liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Do odwołania zawieszony zostaje przystanek Matejki przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Tymczasowy przystanek zastępczy zlokalizowany jest przy ul. Matejki w rejonie Przychodni Wojskowej.

Wybierając się w podróż autobusem lepiej pamiętać o zmianach!

Sonda
Uważasz, ze inwestycje drogowe w mieście są dobrze prowadzone?
Mieszkańcy czekali na to od lat. Drogowcy w końcu remontują tę ulicę