Kolejny lokal gastronomiczny w Gorzowie wkrótce przestanie istnieć

i

Autor: facebook.com/slodziaragorzowska

Kolejna cukiernia w Gorzowie wkrótce przestanie istnieć. Właściciele podali powody

2023-03-09 14:29

W ostatnich tygodniach coraz częściej słychać głosy o zamykaniu się kolejnych lokali gastronomicznych. Tyczyło to się głównie restauracji. Teraz kolejne biznesy upadają w branży cukierniczej. Wkrótce zamknie się kolejny tego typu lokal.

W Gorzowie upadnie kolejny lokal. Tym razem chodzi o cukiernię

W Gorzowie nastały "chore czasy" i co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Jeszcze kilka lat temu w Gorzowie dało się wyjść na miasto i miło spędzić czas. Niestety, z biegiem 2023 roku, tych miejsc jest coraz mniej. Wkrótce zamknie się pracownia cukiernicza "Słodziara", która była bardzo popularna wśród gorzowian. Lokal znajduje się w centrum miasta.

- Powoli kończymy naszą przygodę ze Słodziarą. Zostaniemy tutaj jeszcze maksymalnie parę miesięcy. Złożyło się na to wiele sytuacji, wiele przemyśleń, duuużo czasu oraz zmian w życiu prywatnym. Zostawiamy tu kawał serca i pięknych wspomnień - napisali właściciele w mediach społecznościowych. Nie chcą jednak, żeby o lokalu zapomniano.

- Wykonaliśmy tu ogrom pracy w przystosowaniu lokalu do gastronomii i szkoda byłoby to zmarnować. Wychodzimy więc z propozycją, aby ktoś kto byłby chętny przejął od nas ten słodki kawałek biznesu - dodali właściciele.

- Od nas oferujemy pełne wsparcie we wdrażaniu się w rytm pracy, całe know-how (także przepisy). Lokal jest w pełni przystosowany, zostawiamy wyposażenie i wszystko co potrzebne do pieczenia i sprzedaży słodkości. Może być pod marką Słodziara, nie musi, jest dla nas ważne aby kontynuować tu pieczenie od serducha. Wysokość odstępnego jest do ustalenia, jesteśmy dość elastyczne w tym temacie. Jeżeli jesteście chętni na spełnienie marzeń o słodkim biznesie lub znacie kogoś, kto byłby prosimy o kontakt pod numerem 514854337 lub w wiadomości na Facebooku - dodają na zakończenie właściciele "Słodziary".

Sonda
Odwiedzałeś/aś cukiernię "Słodziara" w Gorzowie?